Naujienos

TRUPUTIS GERUMO

Artėjant didžiosioms metų šventėms žmonės viliasi stebuklų, gerumo, slaptų norų išsipildymo, trupučio šilumos ir gal būt netikėto dėmesio. O vaikai viso to trokšta dar labiau. Toks jau yra tas stebuklai apipintas prieššventinis laikotarpis, tokiomis viltimis gyvena žmonės, net ir tokiomis sudėtingomis, visus slegiančios  pandemijos sąlygomis.

Šiaulių rajono LIONS klubo atstovai - Martynas, Česlovas ir pats prezidentas Giedrius pasiėmę į palydą kaip gerąją fėją – Jolitą, gruodžio vidurio, o būtent 16-osios dienos pavakarę užsuko į Vinkšnėnų kaimą, esantį Šiaulių kaimiškoje seniūnijoje.

Čia gyvena kukli Linos šeimyna, mama ir keturi vaikai, patyrę įvairių gyvenimo išbandymų ir sunkumų, tačiau nenuleidžiantys rankų.

Lina sunkiai dirba, vienai reikia išlaikyti visą šeimyną. Vaikai mokosi, užsiiminėja užklasine veikla, padeda savo mamai namų ruošoje.

Pandemijos metu vaikams reikia mokytis nuotoliniu būdu, o namuose tik vienas senas kompiuteris...

Šiaulių rajono LIONS klubas gavęs informaciją ir susirinkęs nuotoliniam posėdžiui vienbalsiai  nusprendė skirti šiai šeimai paramą.

Buvo nupirktas nešiojamas kompiuteris, bei dovanų visiems, juk artėja šv. Kalėdos.

Viskas buvo įteikta, ir pasidžiaugta, kad dabar vaikams bus galima geriau mokytis, bendrauti su bendraamžiais, džiaugtis artėjančiomis metų šventėmis.

Mes juk „liūtai“, mes tarnaujame!

 


grįžti