Naujienos

KAIP IŠ GAUSYBĖS RAGO...

Kuršėnų šeimos namų Globos centras, kuris atlieka bendruomenės narių ir šeimų, norinčių priimti į savo namus globojamą (rūpinamą) vaiką, paiešką, o globojamoms vaikus šeimoms bei kitiems šeimos nariams teikia pagalbą, turėjo didžiulį norą ir viltį pasveikinti artėjančių šv. Kalėdų proga visas šias šeimas. Norėjosi suteikti džiaugsmo globojamiems vaikams ir parodyt dėmesį globotojams, padėkoti už jų gerumą, už dosnią širdį, kuria dalinasi su kitais. 

Į Globos centro prašymą įdėjai įgyvendinti atsiliepė Šiaulių rajono „LIONS“ klubas. Klubo nariai sutiko ne tik paremti finansiškai, bet ir padėti išvežioti bei įteikti dovanėles atokiausiuose rajono kampeliuose gyvenantiems globotojams ir jų globojamiems vaikams.

Klubo prezidentas Giedrius Keras skyrė savo laiką ir transportą išvežiojant dovanėles, todėl Globos centras labai dėkingas už geranoriškumą, pagalbą ir rūpestį. Sako, kad mūsų klubo prezidentas važinėjo su pakeleive Vita nuo 9.30 iki 16.00 valandos ir rajono keliais, keliukais pravažiavo per 300 kilometrų. Čia galima pridurti, kad dovanoms klubas skyrė 1030 eurų.

Svarbiausia, kad bendromis pastangomis pavyko nustebinti ir pradžiuginti mūsų pilietiškus globotojus ir jų globotinius. Norisi tikėti, įnešėme nors truputėlį džiaugsmo ir į jų šeimas.

Kuršėnų šeimos narių Globos centras ir Šiaulių rajono „LIONS“ klubo nariai linki visiems Šiaulių rajono gyventojams ramių, gražių ir jaukių artėjančių šv. Kalėdų, bet ir visiems sėkmingesnių ateinančių 2021 – ųjų metų. Būkime sveiki ir atsakingi ne tik už save, bet ir už šalia mūsų esančius.

O LIONS klubo vyrai sako – mes tarnaujam!


grįžti