Naujienos

STARTUOJA JAS KLUBO SEZONAS

Praktiškai, klubo naujasis sezonas prasideda Kuršėnuose LIONS giraitėje, prie vadinamosios Kuršėnų „Palangikės“.

Kadangi čia „liūtai“ yra „užvaldę nemažą miesto plotą“ žemės palei vieną iš daugelio čia esančių karjerų iš kurių kažkada buvo kasamas molis, dar tarpukariu įkurtai Daugėlių plytinei, vėliau išaugusiai į į visą Statybinių medžiagų gamybinį susivienijimą.

LIONS giraitės vietoje, čia buvo, kaip įprasta, miesto pakraštyje krūvos statybinio „grūzo“, kalnai atliekų iš šalia esančių kolektyvinių sodų ir šiaip visokių šiukšlių, kurias vežė aplinkiniai gyventojai, kurie nėra pilietiškai atsakingi ir neprisideda prie miesto tvarkymo darbų. Nes jeigu prisidėtų, niekada taip nesielgtų.

 

Vykdant Kuršėnuose vandentvarkos projektą ir liekant nepanaudotos žemės, miesto seniūnijos prašymu dalis žemės buvo pradėta vežti čia, prie „Palangiškės“, prieš tai, žinoma aptvarkius ir aplyginus karjero pakrantę. Paskui buvo užsėta žolė, o tada jau ir atsirado Šiaulių rajono „liūtai“ su savo idėja, medeliai ir nemokama darbo jėga.

 

Tradicinės, rudeniškos talkos yra tapę „praktiniu klubo sezono“ atidarymu ir praktiškai pirmu renginiu rajone, kur yra bandoma „tarnauti savo bendruomenei ir kažką keisti“.

Šiemet, 2017 metų rugsėjo 26 dieną, talka buvo išskirtinė ta prasme, kad pagaliau, praktiškai buvo baigti sodinti medeliai ir dabar jau bus tik jų priežiūra.

Kompetentingiausias  medelių sodinimo profesionalas Raimondas džiaugėsi ūgtelėjusiomis pušelėmis, klevukais ir ąžuoliukais. Reiškia šaknys jau įsikabino į molingą gruntą ir dabar lieka laukti kol taps tuo, kuo „liūtai“ ir norėjo – giraite.

 

Po talkos, pavėsinėje naujas klubo prezidentas Adolfas dar pasakojo apie inauguracijos iškilmes Druskininkuose, dalijo joje nebuvusiems tenai „LIONS judėjimo šimtmečiui išleistais“ specialiais ženkliukais, o taip pat ir striukes su LIONS simbolika, kurios bus šio sezono „gimtadienių dovanos“, kurias visi iš kalno jau ir gavome.

 

Sezono veiklos planas yra patvirtintas ir dar su kai kuriomis korekcijomis bei pataisymais bus patvirtintas ir pradėsime jį visi, vėl iš naujo įgyvendinti.

Startas giraitėje buvo geras, visi puikiai nusiteikę ir rintai pasiruošę vykdyti savo liūtišką tarnystę.

 

Keletą ąžuoliukų pasodinęs ir tarnystę naujame sezone pradėjęs Jonas

 


grįžti