Naujienos

BOULINGO TURNYRAS

Dvylika brolių „liūtų“, ne juodvarniais lakstančių lapkričio 8 dienos pavakarę sulėkė į „Akropolį“. Ne į Graikijoje ar kituose miestuose esančius panašius statinius, bet į „prekybos ir pramogų“ sostine save pasititulavusiu prekybos centru.

O dar tiksliau, tai į boulingo turnyrą, kurį organizuoja: takelius, taurę ir kt. užperka, užsako ir su šypsena visus pasitinka, daugiametis turnyro organizatorius ir sumanytojas (ne boulingo kaip tokio, bet klubo turnyro) brolis Raimondas G.

Klubiečiai operatyviai rinkosi, austėsi sportbačius, vadavosi iš striukų, švarkų, darbo dienos likučių ir puolė prie skylėtų kamuolių, nes turnyras buvo pradėtas.

Dviejuose takeliuose užvirė nuožmi kova, viename net prasiliejo kraujas, bet sužeidimai buvo priskiriami nerimtiems, todėl sužeistasis Adolfas tęsė kovas toliau.

Truputį pavėlavęs Mindaugas šoko vytis pradėjusius ir prisivijo.

Tikri rutulio stumdymo meistrai varžėsi, taškai augo, azartas didėjo, sveikinimai ir traukimai per dantį aštrėjo, išgerto alaus ąsočių niekas nebeskaičiavo (bet jų nebuvo beskaičiaus), nes tas sportas reikalauja įvairiapusio pasiruošimo ir nusiteikimo.

Naujokui Mariui stumdant suktai rutulį ir neblogai pataikant senbuviai pradėjo daryti psichologinį spaudimą, atseit klube tokia tradicija, kad naujokai privalo mažiausiai tris sezonus pralošti „seniems liūtams“.

Ar tas spaudimas turėjo kokių rezultatų ar ne sunku pasakyti, bet naujas klubo narys Marius turnyro nelaimėjo.

Dvi valandos pralėkė kaip pusė, teko dar primesti šiek tiek laiko, kad būtų galima užbaigti žaidimą.

Dalyviai šluostėsi prakaitą, kraują (Adolfas), bet visi jautėsi „parodę ką gali“.

Rezultatus apibendrino turnyro organizatorius, o prezidentas įteikė gražuolę taurę, kuri atiteko Raimondui G.

Klubiečiai paplojo, pasidžiaugė pabuvimu, aptarė artimiausius renginius, kitus klausimus, pasveikino šventusius gimtadienį ir išsiskirstė į jau vėlų Šiaulių vakarą ir pradedantį tuštėti ir rimti prekybos ir pramogų „Akropolį“...

Turnyrą iš šalies stebėjęs ir viską surašęs Jonas.


grįžti