Naujienos

2016-2017 METŲ SEZONO STARTAS PALANGOJE

Šių metų LIONS klubų sezono startas buvo duotas Palangoje.

Rugsėjo 16 dieną Lietuvos distrikto valdyba ir būsimieji prezidentai vakarojo vienoje iš sezono uždarymo dieną veikusių kavinių. Buvo aptariamas būsimasis, jubiliejinis šimtasis darbų ir tarnystės metų planas, kiti dalykai svarbūs LIONS judėjimui Lietuvoje.

Nuo Šiaulių rajono klubo į forumą išsiruošė trijulė: Jonas, kuris turėjo duoti prezidento priesaiką, Martynas, kuris išvakarėse buvo Palangoje mat jis pas mus yra valdybos narys ir visos Žemaitijos klubų koordinatorius, priesaiką davęs pernai metais, Adolfas, kuris tą priesaiką turės duoti kitais metais ir Vismantas, kurio priesaika laukia už kelių metų.

Kelionė buvo labai saugi, nes savo automobilį vairavęs Adolfas skrupulingai laikėsi taisyklių ypač ribojančių greitį.

Kretingos degalinėje operatorė susidomėjo mūsų apranga ir pati padarė stulbinamą išvadą, kad mes nereklamuojame jokios partijos, nes mes esame iš Lidlo'o. Va taip. Paaiškinome, kad mes „liūtai“ ir ši pasakė, kad yra kažką apie tai girdėjusi, bei nutaisė veidą, kuris sakė, „negaliu prisiminti, to ko nežinau“.

Šeštadienio renginiai prasidėjo nuo Palangos bažnyčios iš kurios šventoriaus buvo traukiama Vytauto gatve iki Tiškevičių rūmų. Einam buvo ne šiaip sau, bet paskui gidę, kuri beveik nesustodama pasakojo apie miestą, jo žmones ir jų darbus.

Po ekskursijos „Moliniame ąsotyje“ papietavome ir skubėjome į kurhauzą, į forumą, kur teko kairę ranką prie širdies pridėjus, ir dešinę iškėlus prisiekti.

Basanavičiaus gatvėje eisena nusidriekė beveik nuo Kurhauzo iki vidurio ir kol išsirikiavome, priekis jau nuėjo iki pabaigos, po to grįžome atgal, stebinantys kurorto svečius ir vietinius čiabuvius savo gausa ir spalvingumu.

Eisenoje kartu su mumis pražygiavo beveik vietinis palangiškis Raimondas su žmona, kurie kai ne Palangoje gyvena ir medžioja Šiupyliuose.

Iš „Molinio ąsočio“ terasos mūsų žygiavimą sveikino Audrius su žmona ir dukra. Taigi, mūsų buvo daug ir visuose Palangos kurorto kampuose.

Paleidus baltus balandžius, trys bobutės nuo suoliuko Martyno paklausė, o iš kokios organizacijos mes esame:

- Iš Lidl'o! - Nedvejodamas, tvirtu balsu paaiškino Martynas, ir viena iš trijų bobučių kryptelėjusi galvą reziumavo:

- Tu matai, kaip jie visur lenda.

O mes su gera dar nuo Kretingos degalinės nuotaika nuskubėjome į Adolfo mašiną, kur mūsų laukė bulkutės su šonine.

„Vanagupė“ pasitiko svetingai, sugužėjo per du šimtus liūtų. Ir kas gali pasakyti, kad suvalkiečiai yra taupūs, vakarėlyje iš Marijampolės klubo su antromis pusėmis skaičiuojant dalyvavo – net 35 personalijos!

Pasilinksminome kiek Adolfas geidė, nes apie vienuoliktą jį surakino gimtų namų nostalgijos priepuolis ir mes palaikydami jį palikom „Tabasco“ melodijas įsukusius „liūtus“, šokančius ir prie baro užsisakinėjančius gaiviuosius gėrimus.

„Lietuvos ryto“ krepšininkų: A. Jomanto, A. Gudaičio, R. Giedraičio ir D. Logano jau nebesimatė niekur, nes jų pastebėti buvo neįmanoma, kadangi antrajam su jo 208 cm. reikėjo lenktis einant pro duris. Bet jie nesitūsino, jie tik pavakarieniavo prieš skaudų rytdienos pralaimėjimą Klaipėdos „Neptūnui“ V. Garasto taurės finale.

Grįžom taip pat saugiai, garsiai kalbėdami apie visokius svarbius ir ne labai gyvenimo atvejus, klausėmės iš Martyno telefono muzikos, žiūrėjom A. Vinokuro pasirodymą. Žodžiu pramogavome, bet kelionė neužsitęsė.

Laikai keičiasi, tik nesikeičia važiuojantys iš forumo namo: yra gera nuotaika, yra apie ką pasikalbėti, o paskui ką prisiminti.

Nevažiavę to nesupras.

Važiavęs duoti priesaiką Jonas.....................................................


grįžti