Naujienos

APDOVANOTI GABIAUSI MOKINIAI, JŲ MOKYTOJAI IR TĖVAI

Jau devintą kartą Šaulių rajono mokiniai, jų tėvai, mokytojai susirinko į gabių mokinių ir jų mokytojų pagerbimo šventę „Žvaigždės ir žvaigždutės“. Šiaulių rajono kultūros centro salėje porą valandų klegėjo jaunatviškas šurmulys, o scenoje vis keitėsi apdovanojamųjų veidai, mokyklų pavadinimai. Buvo apdovanoti 314 mokinių ir 174 juos mokę mokytojai.

Renginį pradėjo Šiaulių rajono švietimo centro direktorė Daiva Diktanienė. Ji sakė, kad šiais mokslo metais 1600 mokinių dalyvavo 28 dalykinėse olimpiadose, 16 konkursų. Mokiniai garsino ne tik savo mokyklą, Šiaulių rajoną, bet ir Lietuvą.

Paskelbti oficialų šventės atidarymą į sceną buvo pakviestas Šiaulių rajono meras Antanas Bezaras. Jis padėkojo visiems susirinkusiems, palinkėjo prasmingų, gražių, saugių atostogų. Šventės dalyvius pasveikino ir savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Judita Šertvytienė.

Apdovanojimų maratoną pradėjo Šiaulių rajono tarybos narys, „Lions“ klubo narys Martynas Rusteika. „Lions“ klubo padėkas ir dovanų jis įteikė dviejų mokyklų mokiniams: Kostui Šilingui iš Kuršėnų Pavenčių mokyklos (mokytoja Daiva Pundzienė) ir Pijui Krivickui iš Ginkūnų S. ir Vl. Zubovų mokyklos.

Muzikinį sveikinimą dovanojo Voveriškių mokyklos ansamblis „Mažosios žvaigždutės“ (vad. Inga Vireikienė).

Oficiali šventės dalis baigėsi visiems dainuojant „Rondo“ dainą „Aukštumos“. O iš „dangaus“ krentantys mėlyni ir balti balionai į vaikystę sugrąžino net ir rimčiausius šventės dalyvius.

http://www.siauliuraj.lt/lit/APDOVANOTI-GABIAUSI-MOKINIAI-JU-MOKYTOJAI-IR-TEVAI/6449/1


grįžti