Naujienos

PRADŽIA. SEZONO STARTAS

Rugsėjo 15 dienos saulėtą pavakarę Šiaulių rajono liūtai (14 iš 23) susirinko į „Smakų smaką“, į savo būstinę pradėti naujo sezono.

Suskambo „LIONS“ himnas, kurio priedainį nedrąsiai, kaip nac. krepšinio rinktinė sugiedojo vieną kitą žodį, na bet suprantama, kad nedrąsu po bokalo alaus ar vyno giesmes traukti, juk  savo esme mes esame kukli tauta, ne tik visokiose ten eurovizijose, bet ir himnų giedojimuose...

Sveikinimo kalbą nuo stalo kampo rėžė naujasis prezidentas Raimondas Bernotas, net išrasojusia kakta, nes vasariškai šilta dar ir už lango ir viduje. Visi audringais aplodismentais priėmė sveikinimus ir prašė nesijaudinti tik nesijaudinti naująjį prezidentą.

Po to, irgi, naujasis sekretorius Martynas Rusteika pristatė darbotvarkę ir klubiečiai išsiilgę tarnavimo ėmė gvildenti jos klausimus.

Papasakota buvo apie  „liūtų“ Forumą Panevėžyje, kas ne kuriems nariams sukėlė pavydą, kad tokia graži šventė buvusi ir dalyviai visi gražūs buvo (nuotraukoje, kuri keliavo per rankas).

Aptarti nauji uždaviniai ir siekis kelti klubo prestižą savo ir visuomenės akyse.

Jaunimo reikalų koordinatorius Dalius Ablingos pasakojo apie jaunimo stovyklavimo ypatumus Suomijoje ir kituose pasaulio pakraščiuose, bei ragino aktyviai priimti kitą vasarą atvykstančius vaikus į savo namus, nesigailėti dviračių, maisto, dėmesio irgi kitokių smulkmenų.

Po to buvo aptariamas metų veiklos planas, kurio „griaučius“ sekretorius pristatė, pasiūlydamas teikti savo pamąstymus ta tema, ir kad pasipylė siūlymai, kaip iš gausybės rago. Buvo siūloma (be kita ko): pasodinti medelių ir pasodinti visus į mokyklos suolą bei pasivaikščioti po sutrikusios psichikos ar koordinacijos erdves, susipažinti su akvareline tapyba ir daugiavaike motina, kuriai reikia mūsų pagalbos. Buvo siūloma (primygtinai) organizuoti klubiečių suėjimą (kur nors) vienų, siūloma eiti į pirtį ir dar daug kur eiti ir važiuoti.

Kaip buvo pastebėta, kad ko neįgyvendinome pernai, įgyvendinsime šiemet, o ko nespėsime liks kitiems, ateinantiems metams.

Dar buvo išdalinti lipdukai, simbolizuojantys narystę klube, kuriuos reikia klijuoti ant mašinos lango, paskui dar buvo apdovanoti dešimt metų klube atitarnavę veteranai, tartasi dėl vizito pas Telšių „liūtes“.

Dar dėl visko buvo tariamasi, o laikas pasibuvimo kartu tiksėjo į pabaigą.

Išsiskirstyti niekas labai neskubėjo, bet sezonui buvo duotas startas, ir visi su viltimi, kad jis bus toks pat sėkmingas spaudė vieni kitiems rankas ir važiavo namo, o galvose virė planai, maišėsi idėjos ir cementavosi ryžtas ir toliau tarnauti...

 

Dalyvavęs sezono atidarymo apeigose Jonas Kiriliauskas.


grįžti